MCC Stichting Alhoeda Wa Noer - Moskee in Schiedam

MCC Stichting Alhoeda Wa Noer

49A Bart Verhallenplein 3122 TC SCHIEDAM Netherlands

Schiedamzaterdag 1 augustus 2026

Gebedstijden MCC Stichting Alhoeda Wa Noer vandaag

Gebed
AdhanIqama
Fajrالفجر
04:3404:49
Shurooqالشروق
06:04
Dhuhrالظهر
13:5314:03
Asrالعصر
18:0318:13
Maghribالمغرب
21:3421:39
Ishaالعشاء
23:0423:14
🕌

Jumu'ah MCC Stichting Alhoeda Wa Noer

Vrijdaggebed — elke vrijdag

14:00

Nachttijden

⅓ Nacht

23:54

½ Nacht

01:04

⅔ Nacht

02:14

Faciliteiten

👩Vrouwenruimte💧Wudhu faciliteit📚Kinderlessen🎓Volwassenenlessen🍽️Iftar tijdens Ramadan🤲Janaza gebed🌙Eid gebed

Contactgegevens

🏢

Organisatie

Stichting Alhoeda wa Noer MCC

✉️

Veelgestelde vragen

Wat zijn de gebedstijden van MCC Stichting Alhoeda Wa Noer?
De gebedstijden van MCC Stichting Alhoeda Wa Noer in Schiedam zijn vandaag: Fajr 04:34, Dhuhr 13:53, Asr 18:03, Maghrib 21:34, Isha 23:04. Deze tijden worden dagelijks bijgewerkt.
Wat zijn de iqama-tijden van MCC Stichting Alhoeda Wa Noer?
De iqama-tijden van MCC Stichting Alhoeda Wa Noer zijn: Fajr 04:49, Dhuhr 14:03, Asr 18:13, Maghrib 21:39, Isha 23:14.
Hoe laat is het vrijdaggebed bij MCC Stichting Alhoeda Wa Noer?
Het Jumu'ah (vrijdaggebed) bij MCC Stichting Alhoeda Wa Noer in Schiedam begint om 14:00.
Waar is MCC Stichting Alhoeda Wa Noer gevestigd?
MCC Stichting Alhoeda Wa Noer is gevestigd op 49A Bart Verhallenplein 3122 TC SCHIEDAM Netherlands. De moskee bevindt zich op coördinaten 51.9311°N, 4.3695°E.

Bron: Mawaqit

Tijden worden elke 4 uur bijgewerkt

Bekijk op Mawaqit →
51.9311° N, 4.3695° E