
België
مسجد التوحيد - Moskee Tawheed
Laan op heusden 65 3582 Koersel Belgium
Belgiëzaterdag 1 augustus 2026
Gebedstijden مسجد التوحيد - Moskee Tawheed vandaag
Gebed
AdhanIqama
Fajrالفجر
03:2004:30
Shurooqالشروق
06:03—
Dhuhrالظهر
13:4513:54
Asrالعصر
17:5418:03
Maghribالمغرب
21:2621:33
Ishaالعشاء
23:2923:29
🕌
Jumu'ah مسجد التوحيد - Moskee Tawheed
Vrijdaggebed — elke vrijdag
14:00
Nachttijden
⅓ Nacht
23:24
½ Nacht
00:23
⅔ Nacht
01:22
Faciliteiten
👩Vrouwenruimte🅿️Parkeren♿Rolstoeltoegankelijk💧Wudhu faciliteit📚Kinderlessen🎓Volwassenenlessen🍽️Iftar tijdens Ramadan🤲Janaza gebed🌙Eid gebed
Contactgegevens
🏢
Organisatie
Islamitisch Cultureel Ontmoetingscentrum
Veelgestelde vragen
- Wat zijn de gebedstijden van مسجد التوحيد - Moskee Tawheed?
- De gebedstijden van مسجد التوحيد - Moskee Tawheed in België (België) zijn vandaag: Fajr 03:20, Dhuhr 13:45, Asr 17:54, Maghrib 21:26, Isha 23:29. Deze tijden worden dagelijks bijgewerkt.
- Wat zijn de iqama-tijden van مسجد التوحيد - Moskee Tawheed?
- De iqama-tijden van مسجد التوحيد - Moskee Tawheed zijn: Fajr 04:30, Dhuhr 13:54, Asr 18:03, Maghrib 21:33, Isha 23:29.
- Hoe laat is het vrijdaggebed bij مسجد التوحيد - Moskee Tawheed?
- Het Jumu'ah (vrijdaggebed) bij مسجد التوحيد - Moskee Tawheed in België begint om 14:00.
- Waar is مسجد التوحيد - Moskee Tawheed gevestigd?
- مسجد التوحيد - Moskee Tawheed is gevestigd op Laan op heusden 65 3582 Koersel Belgium in België.
Bron: Mawaqit
Tijden worden elke 10 min bijgewerkt
51.0492° N, 5.2770° E