HDV Arnhem Türkiyem Camii - Moskee in Arnhem

HDV Arnhem Türkiyem Camii

Eemslaan 6, Arnhem, Nederland 6826 AC ARNHEM Netherlands

Arnhemzondag 5 juli 2026

Gebedstijden HDV Arnhem Türkiyem Camii vandaag

Gebed
AdhanIqama
Fajrالفجر
03:5104:01
Shurooqالشروق
04:47
Dhuhrالظهر
05:1705:27
Asrالعصر
13:4613:56
Maghribالمغرب
18:0718:12
Ishaالعشاء
22:0522:15
🕌

Jumu'ah HDV Arnhem Türkiyem Camii

Vrijdaggebed — elke vrijdag

13:47

Nachttijden

⅓ Nacht

21:22

½ Nacht

22:59

⅔ Nacht

00:36

Faciliteiten

👩Vrouwenruimte🅿️ParkerenRolstoeltoegankelijk💧Wudhu faciliteit📚Kinderlessen🎓Volwassenenlessen🍽️Iftar tijdens Ramadan🤲Janaza gebed🌙Eid gebed

Contactgegevens

🏢

Organisatie

HDV Arnhem

Veelgestelde vragen

Wat zijn de gebedstijden van HDV Arnhem Türkiyem Camii?
De gebedstijden van HDV Arnhem Türkiyem Camii in Arnhem zijn vandaag: Fajr 03:51, Dhuhr 05:17, Asr 13:46, Maghrib 18:07, Isha 22:05. Deze tijden worden dagelijks bijgewerkt.
Wat zijn de iqama-tijden van HDV Arnhem Türkiyem Camii?
De iqama-tijden van HDV Arnhem Türkiyem Camii zijn: Fajr 04:01, Dhuhr 05:27, Asr 13:56, Maghrib 18:12, Isha 22:15.
Hoe laat is het vrijdaggebed bij HDV Arnhem Türkiyem Camii?
Het Jumu'ah (vrijdaggebed) bij HDV Arnhem Türkiyem Camii in Arnhem begint om 13:47.
Waar is HDV Arnhem Türkiyem Camii gevestigd?
HDV Arnhem Türkiyem Camii is gevestigd op Eemslaan 6, Arnhem, Nederland 6826 AC ARNHEM Netherlands. De moskee bevindt zich op coördinaten 51.9831°N, 5.9364°E.

Bron: Mawaqit

Tijden worden elke 4 uur bijgewerkt

Bekijk op Mawaqit →
51.9831° N, 5.9364° E