Hicret Moskee - Moskee in Den Haag

Hicret Moskee

Boerenstraat 67 2572 HT DEN HAAG Netherlands

Den Haagzondag 5 juli 2026

Gebedstijden Hicret Moskee vandaag

Gebed
AdhanIqama
Fajrالفجر
03:3603:46
Shurooqالشروق
05:29
Dhuhrالظهر
13:5214:02
Asrالعصر
18:1418:24
Maghribالمغرب
22:1122:16
Ishaالعشاء
23:4323:53
🕌

Jumu'ah Hicret Moskee

Vrijdaggebed — elke vrijdag

13:53

Nachttijden

⅓ Nacht

23:59

½ Nacht

00:54

⅔ Nacht

01:48

Faciliteiten

👩Vrouwenruimte💧Wudhu faciliteit📚Kinderlessen🎓Volwassenenlessen🍽️Iftar tijdens Ramadan🤲Janaza gebed🌙Eid gebed

Contactgegevens

🏢

Organisatie

Stichting Kalem

✉️

Veelgestelde vragen

Wat zijn de gebedstijden van Hicret Moskee?
De gebedstijden van Hicret Moskee in Den Haag zijn vandaag: Fajr 03:36, Dhuhr 13:52, Asr 18:14, Maghrib 22:11, Isha 23:43. Deze tijden worden dagelijks bijgewerkt.
Wat zijn de iqama-tijden van Hicret Moskee?
De iqama-tijden van Hicret Moskee zijn: Fajr 03:46, Dhuhr 14:02, Asr 18:24, Maghrib 22:16, Isha 23:53.
Hoe laat is het vrijdaggebed bij Hicret Moskee?
Het Jumu'ah (vrijdaggebed) bij Hicret Moskee in Den Haag begint om 13:53.
Waar is Hicret Moskee gevestigd?
Hicret Moskee is gevestigd op Boerenstraat 67 2572 HT DEN HAAG Netherlands. De moskee bevindt zich op coördinaten 52.0642°N, 4.2951°E.

Bron: Mawaqit

Tijden worden elke 4 uur bijgewerkt

Bekijk op Mawaqit →
52.0642° N, 4.2951° E